۹ صبح تا ۹ شب
اصفهان | هشت بهشت شرقی | حمزه اصفهان | پلاک ۸۸
اسکان لند -> آپارتمان مبله در اصفهان -> آپارتمان مبله RX۱۵۱۱| اسکان لند
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

مشاوره و هماهنگی برای بازدید
این منزل مبله در خیابان بزرگمهر اصفهان قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله بزرگمهر ۱۱۰ متر و دارای دو اتاق خواب می باشد.در اتاق های خواب این منزل مبله بزرگمهر یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله بزرگمهر اصفهان می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.همچنین ساختمان فاقد آسانسور و پارکینگ می باشد.
دارد
یک خواب
۹۰ تا ۱۱۰ متر
۲ الی ۴ نفر
اصفهان، خیابان بزرگمهر

درباره آپارتمان

درباره آپارتمان مبله بزرگمهر ۰۱

این منزل مبله در خیابان بزرگمهر اصفهان قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله بزرگمهر ۶۰ متر و دارای یک اتاق خواب می باشد.در اتاق خواب این منزل مبله بزرگمهر یک تخت خواب دونفره قرار دارد.همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد.از دیگر امکانات این منزل مبله بزرگمهر اصفهان می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.همچنین ساختمان فاقد آسانسور و پارکینگ می باشد.

مشخصات کلی

مساحت زمین: ۵۰۰ متر مربع مساحت ساختمان: ۲۵۰ متر مربع تعداد طبقات: ۱ تعداد اتاق: ۳ ظرفیت نرمال: ۶ نفر حداکثر ظرفیت: ۸ نفر انشعابات: آب, برق, گاز, تلفن

لیست قیمت

شنبه تا سه شنبه: ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان چهارشنبه تا جمعه: ۱۵۰ تا ۵۰۰ هزار تومان ایام تعطیل : توافقی اجاره هفتگی: ۷۰۰ تا ۱.۰۰۰.۰۰۰ میلیون اجاره ماهانه و بیشتر: توافقی

امکانات و تجهیزات

آپارتمان، سوئیت و خانه مبله در اصفهان آپارتمان، سوئیت و خانه مبله در اصفهان

کنسول بازی XBOX مبلمان میز ناهارخوری تلویزیون آنتن اینترنت آسانسور سیستم صوتی جاروبرقی اتو کابینت ظروف آشپزخانه یخچال

کنسول بازی XBOX مبلمان میز ناهارخوری تلویزیون آنتن اینترنت آسانسور سیستم صوتی جاروبرقی اتو کابینت ظروف آشپزخانه یخچال

کنسول بازی XBOX مبلمان میز ناهارخوری تلویزیون آنتن اینترنت آسانسور سیستم صوتی جاروبرقی اتو کابینت ظروف آشپزخانه یخچال

کنسول بازی XBOX مبلمان میز ناهارخوری تلویزیون آنتن اینترنت آسانسور سیستم صوتی جاروبرقی اتو کابینت ظروف آشپزخانه یخچال

درباره محله

درباره محله

این منطقه از طرف جنوب به زاینده رود اصفهان، از شمال به میدان احمدآباد، از شرق به خیابان حمزه اصفهانی و از غرب به ابوالحسن اصفهانی و از شرق نیز به انتهای بزرگراه شهید کشوری اصفهان محدود می‌شود. این منطقه به لحاظ قرار گرفتن در نزدیکی زاینده رود اصفهان بسیار خوش آب و هوا و منظره بسیار جالبی دارد به طوریکه کاملا مشرف به شهر اصفهان است.منطقه بزرگمهر اصفهان بدون شک از نقاط زیبای شهر اصفهان به حساب می آید و با دسترسی که به پارک و فضای بزرگ زاینده رود دارد مورد توجه اکثر گردشگران و توریست های که به اصفهان می آیند می باشد.

مراکز فرهنگی

فرهنگسرای کوه صفه و فرهنگسرای باغ غدیر اصفهان که مورد توجه شهروندان و مسافران و گردشگران می باشد. دسترسی آسان از جمله خصوصیات بارز فرهنگسرای اصفهان است.


مراکز تفریحی

اصفهان از دیرباز زبانزد خاص و عام در جهان بوده است و مراکز تفریحی شهر اصفهان بی شمار است چراکه با واقع شدن زاینده رود در مرکز شهر جلوه ای زیبا به شهر اصفهان بخشیده و مراکز تفریحی آن متعدد است. سراسر حاشیه زاینده رود پارک و مراکز تفریحی و رفاهی است علاوه بر حاشیه زاینده رود اصفهان مراکز تفریحی متعددی در شهر اصفهان وجود دارد.

ایستگاه مترو و میدان ها

با راه اندازی مترو شهر اصفهان در سال ۱۳۹۶ ورودی و خروجی شهر اصفهان دسترسی به مترو دارند و همچنین مرکز شهر اصفهان برای دسترسی راحت شهروندان و مسافران برای تفریح، گردشگری و مراکز خرید دسترسی به مترو دارد. در حقیقت بیشتر مراکز مهم شهر اصفهان دسترسی به مترو دارند از جمله  خیابان های چهارباغ بالا، چهارباغ عباسی و چهارباغ پایین و میدان نقش جهان اصفهان که خیابان های بسیار زیبایی هستند و مورد توجه گردشگران و مسافران می باشد دسترسی کامل به مترو دارند.مترو اصفهان از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۲۱:۳۰ آماده خدمت به شهروندان است و در روزهای تعطیل و روز جمعه نیز فعالیت ندارد.

درباره منطقه

نقشه مناطق اصفهان نقشه مناطق اصفهان

درباره منطقه

بزرگمهر که نام این خیابان برگرفته از نام دانشمند و وزیر بزرگ ساسانی است یکی از محله ها و خیابان های زیبای اصفهان است که در مرکز اصفهان قرار گرفته است.می توان گفت خیابان بزرگمهر اصفهان از اولین و یکی از قدیمی ترین محله های اصفهان است. بزرگمهر از شمال به میدان احمدآباد و  جنوب به زاینده رود و از سوی شرق به پل غدیر و باغ غدیر اصفهان و از غرب به میدان و پل خواجو دسترسی دارد. از جمله ویژگی های بارز خیابان بزرگمهر واقع شدن این خیابان در نزدیکی باغ گلها که یکی از مراکز فوق العاده زیبا و دیدنی اصفهان است و همچنین نزدیکی به باغ غدیر که هم دیدنی و محل اسکان مسافران است.

اجاره آپارتمان های مبله مشابه در اصفهان

اپارتمان مبله اجاره در اصفهان IH7674 | اسکان لند

آپارتمان مبله IH۷۶۷۴ | منطقه ۱۳

آپارتمان مبله در اصفهان با امکانات عالی مناسب برای اسکان موقت
آپارتمان مبله @V8697 | ارازن جا

آپارتمان مبله @V۸۶۹۷ | منطقه ۷

اجاره آپارتمان روزانه در اصفهان به سادگی یک تماس
اجاره هفتگی آپارتمان مبله RF3822 | ارازن جا

آپارتمان مبله RF۳۸۲۲ | منطقه ۸

آپارتمان مبله اصفهان، مناسب برای اجاره کوتاه مدت

آپارتمان مبله اجاره ای در اصفهان GL1403 | اسکان لند

آپارتمان مبله GL۱۴۰۳ | منطقه ۱۴

اجاره روزانه آپارتمان مبله در اصفهان
اجاره هفتگی آپارتمان مبله TL9266 | اسکان لند

آپارتمان مبله TL۹۲۶۶ | منطقه ۱۱

اجاره آپارتمان مبله اصفهان برای شما با امکانات رفاهی کامل
فروش آپارتمان مبله در اصفهان XH4333 | ارازن جا

آپارتمان مبله XH۴۳۳۳ | منطقه ۴

آپارتمان مبله در اصفهان با امکانات عالی آماده برای اجاره کوتاه مدت

چرا اسکان لَند؟

اجاره آپارتمان مبله در اصفهان | اجاره سوئیت مبله در اصفهان | اجاره خانه مبله در اصفهان

تیم آپارتمان مبله اسکان لند با سابقه ی درخشان خود در زمینه ی اجاره و رزرو آپارتمان مبله در  اصفهان در خدمت شما عزیزان است تا شما به آسانی و تنها با یک تماس بتوانید بهترین انتخاب را برای رزرو آپارتمان مبله در اصفهان، سوئیت مبله در اصفهان و خانه مبله در اصفهان داشته باشید.

سابقه ی درخشان اسکان لند

وب سایت اسکان لند با بیش از یک دهه سابقه ی درخشان در زمینه ی اجاره آپارتمان مبله در اصفهان، بهترین ها را به شما ارئه می کند.

مناسب ترین قیمت در اسکان لند

در وب سایت اسکان لند شما می توانید با هر بودجه ای آپارتمان مبله خود را در کمترین زمان رزرو نمایید.

بالاترین تنوع در اسکان لند

در وب سایت Eskanland با توجه به اینکه دامنه ی انتخابی شما برای رزرو خانه مبله در اصفهان گسترده است، می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته اسکان لند

در هر زمان و هرمکان چنانچه شما به دنبال اجاره آپارتمان مبله در اصفهان باشید، تیم اسکان لند تنها در یک تماس در تمامی ساعات شبانه روز همراه تان خواهند بود.

اجاره آپارتمان مبله در اصفهان | اجاره سوئیت مبله در اصفهان | اجاره خانه مبله در اصفهان
مشاوره تخصصی اجاره مبله در اصفهان

برای رزرو آپارتمان مبله در اصفهان، خانه مبله و یا اجاره سوئیت مبله در اصفهان تنها یک دقیقه، با پشتیبانی ۲۴ ساعته وب سایت اسکان لند تماس بگیرید.

اجاره خانه مبله با یک تماس
۰۹۱۳-۲۲۷-۶۳۳۷
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اسکان لند است.